+ 38 067 575 06 15

Болгарія

Болгарія - це дивовижна країна, відпочинок в якій має ряд переваг. По-перше, Болгарія поєднує в собі всі види відпочинку - тут є і літній відпочинок, який представлений великою різноманітністю курортів на будь-який смак і бюджет, і зимові гірськолижні курорти з трасами різної складності. По-друге, країна займає друге місце в світі за кількістю мінеральних джерел. По-третє, вона займає третє місце в Європі за кількістю архітектурних пам'яток і культурних спадщин.
Головне, що характерно для болгарської національної кухні - широке використання різних приправ, прянощів, спецій, трав і зелені. Лавровий лист, петрушка, м'ята, чабер, червоний, чорний і запашний перець, цибуля і часник надають неповторний, тонкий аромат стравам, що неможливо передати словами. Його потрібно відчути самому! Інша особливість болгарської кухні - це любов до м'яса, різноманітних овочей, бобових і молочних продуктів. Овочі використовуються свіжими, маринованими і солоними, смаженими, тушкованими і печеними, як гарнір до м'ясних страв і самостійно в основних стравах. Особливо славляться болгарські кухарі своєю майстерністю в готуванні фаршированих овочів. Знаменитий болгарський фарширований перець відомий вже далеко за межами країни. Овочі в болгарській кухні відмінно поєднуються з молочними і борошняними продуктами, м'ясом і рибою.
Зараз в Болгарію їдуть не тільки засмагати на прекрасних пляжах і оздоровлюватися на бальнеологічних курортах, а й заради екскурсій, що дозволяють побачити природні та історичні пам’ятки, яких насправді в країні дуже багато: як в прибережних містах, так і в гірських областях. Так, відпочинок на знаменитому пляжному курорті «Золоті піски» можна поєднати з відвідуванням примикаючого до нього однойменного природного парку, а також печер, які знаходяться неподалік, і скельного монастиря Аланджа.Національний парк «Центральні Балкани», де розташований найвищий в країні водоспад – Праскало, доступний не тільки для піших мандрівників: вивчати природні пам’ятки можна під час кінних прогулянок, є в парку і веломаршрути.Гірські ландшафти, найчистіші озера, казкові панорами і едельвейси – пам’ятки національного парку «Пірін», який, як і заповідник Сребирна, знаходиться під охороною ЮНЕСКО. Дістатися до нього можна з міста Банско.Не менш привабливе місце для цінителів прекрасного – Долина Троянд біля підніжжя гір Стара Планіна. Кращий час для відвідування – з травня по червень, коли тут проходить знаменитий Фестиваль Троянд.Не поступаються в популярності природним паркам і пляжам великі гірськолижні курорти Болгарії. У Боровець, Пампорово, Вітошу, Банско щозими приїздять тисячі лижників і сноубордистів з різних країн.

Інші країни