+ 38 067 575 06 15

Чоргонорія

Балканський півострів багатий на унікальні міста і країни, які обов'язково повинні відвідати туристи. Чорногорія - одна з таких країн! Географічна карта Світу збідніла б, якщо там не була позначена маленька Чорногорія, яка утворилася після розпаду Югославії. Столиця Чорногорії - Подгоріца - в своєму розташуванні має навіть пам'ятник В. Висоцькому, який в своїй творчості шкодував про те, що саме ця країна не стала його другою Батьківщиною! Тут Ви знайдете для себе безліч святинь, загадок, чудес! Чорногорія - мікродержава, яке дислокується на берегах Адріатичного моря.
Всю Чорногорську кухню можна сміло розділити на дві категорії. І як би банально це не звучало, але це “Локальні харчевні” та туристичні ресторани. Різниця між ними полягає у тому, що у харчевнях, так званих, вам подадуть традиційну Чорногорську їжу, смачно приготовлену, а щодо розмірів порції, то можете не переживати, вам принесуть таку кількість, що можете сміло ділитися з сусідом. Якщо ж ви все-таки вирішили завітати до туристичних ресторанів, то будьте готові до того, що порції будуть відчутно меньші за розміром, а їжа менш смачна. Бонус таких ресторанів – це тераса, з якої відкривається чарівний краєвид …Одже вирішувати вам, як ви хочете поласувати.
Щоб краще познайомитися з красою і визначними пам'ятками Чорногорії, розділіть свою подорож на дві частини, а точніше на два регіони – Північний Захід і Південний Захід. Це як два різних полюси: на півночі вас зустріне дощ і холод, а на півдні – спека і сонце. В один і той же день у цій крихітній країні – абсолютно різна погода і температура. Поки в Будві люди роздягаються на пляжах від 35-ти градусної спеки, в Жабляку – всі ходять у теплих кофтинках і куртках, рятуючись від 15-ти градусного холоду. Та й природа, спосіб життя, сам настрій – кардинально інші.

Інші країни