+ 38 067 575 06 15

Домінікана

Домініканська Республіка - це, безсумнівно, найголовніше туристичний напрямок в Карибському басейні. Багато туристів, як з Південної, так і з Північної півкулі, обирають цей чудовий райський куточок у якості місця для проведення своєї відпустки або канікул, де в зимові місяці можна знайти притулок від холоду, поганої погоди та сумного настрою. Країна вічного літа відома своїми пляжами, серед яких Пунта-Кана й Баваро - найпопулярніші серед гостей країни.
В Домінікані всі страви готують унікальними способами, в результаті їжа смачна та здорова, та являє собою суміш африканських, європейських та карибських страв. Рис, м'ясо, квасоля, овочі, смажені банани, риба з кокосовим горіхом. Та крім того, безліч свіжих фруктів, деякі з яких можна спробувати тільки тут.
На території сучасної Домінікани збереглося безліч старовинних соборів, церков, палаців і замків. Крім того, ця країна є справжнім джерелом природних ресурсів. Це і національні парки, і гори, і гаї, і тропічні ліси, і печери, і водоспади. Екскурсійних програм дуже багато, тому кожен турист зможе підібрати для себе найбільш цікавий варіант.Приїхавши на відпочинок до Домінікани, обов´язково варто побувати в Санто-Домінго. Зведений в готичному стилі Кафедральний собор, церква Рехіна-Анхелорум і церква Сан-Ніколас просто вразять Вас своєю красою.В Санто-Домінго збереглося кілька будівель архітектури XVI століття – це і лікарня, і монетний двір, і мавзолей. Можна вирушити на екскурсію у фортецю Осама, яка колись була в´язницею.Вирушаючи на півострів Самана, обов´язково потрібно побувати в Національному парку Гаітісес, де є безліч печер. Також в цій місцевості є гори, в які можна піднятися на конях.

Інші країни