+ 38 067 575 06 15

Кіпр

Кіпр - острів у східній частині Середземного моря. Цілорічно привабливий для відпочинку й екскурсійних подорожей: по сусідству з сучасними готелями найвищого класу і доглянутими курортними центрами можна поринути в атмосферу історичності і античності, побувати в традиційних селищах і відвідати найцікавіші культурні пам'ятки.
Кіпрська кухня широко відома за межами острова завдяки унікальному поєднанню грецьких і турецьких традицій всередині виключно середземноморської кухонної культури, впізнаваною зі щедрого використання оливкового масла і любові до натуральних, свіжих продуктів. На Кіпрі застілля не обходиться без кількох видів сирів, оливок, класичних соусів, свіжого хліба і, звичайно, страв з м’яса та морепродуктів.
На острів вирушають, аби влаштувати романтичну фотосесію у найінстаграмніших місцях острова: в купелі Афродіти, гірському селищі Агрос та національному парку Аталасса. Бо за легендою, саме на березі Кіпру постала з піни морської богиня кохання. Бухта, де Афродіта вийшла з води – Петра ту Роміу – візитівка острова і дуже популярне

Інші країни